Фітоімун Синтез інсектицид

Органічний препарат контактної дії. Використовується для позбавлення від комах-шкідників сільськогосподарських, плодово-ягідних, овочевих та декоративних культур. Завдяки поєднанню 12 органічних діючих речовин надає ефективне та комплексне вирішення проблеми. Використовується для протруєння насіння й у весь період вегетації до збору врожаю.

199грн

0,5 л
329грн

1 л
1350грн

5 л
2700грн

10 л
  • проявляє високу знищувальну та профілактичну дії на широкий спектр шкідників, серед яких: всі види гусениць, попелиця, колорадський жук, жужелиця, дротянка, клоп черепашка, біла капустянка, всі види яйцекладок, пильщик, плодожерка, личинка хруща, цикади та ін.;
  • внесення препарату не обмежується температурним режимом, проводиться в період вегетації, і до збору врожаю;
  • норма витрати від 1 л на гектар;
  • швидко діє, без загрози виникнення резистентності;
  • має тривалу захисну дію до 21 дня в залежності від погодних умов.
  • не токсичний для людей, домашніх тварин, безпечний для довкілля.

МЕХАНІЗМ ДІЇ ПРЕПАРАТУ

Фітоімун-Синтез не проникає у тканини рослини, а містяться на її поверхні. Сполука потрапляє в організм шкідника, коли комаха контактує з обробленою ділянкою рослини, абсорбується через поверхню тіла комахи.Максимальний захисний ефект від застосування  досягається при обробці рослин в ранні строки розвитку шкідників (І-ІІІ стадії).

МАСОВА ЗАГИБЕЛЬ ШКІДНИКІВ ВІДБУВАЄТЬСЯ ЧЕРЕЗ 5-7 ГОДИН.

  • 200-400 л/га на польові культури
  • овочеві, ягідні та плодові культури 400-1000 л/га

При поливі концентрація робочого розчину повинна не перевищувати 100 мл/м3 поливної води.

 Містить 16 натуральних ферментованих мікроорганізмами екстрактів: часнику, перцю, полину, м’яти, гірчиці та хріну, а отже діючими речовинами є: капсаїцин, гомокапсаїцин, соласодин,скополетин, алліцин кумаринова, олеанолова, ферулова і хлорогенова кислоти, стигмастерол, флавоноїди,мірцен, евгенол, естрагон, ментол, ментон, терпінен-4-ол, октан-3-ол, ментофуран, каротиноїди, антоціани і лейкоантоціани, синігрин, диметилсульфід та сірковуглець, глюкобрасиконапін, флавоноїди: глікозиди кверцетину та ізорамнетину, глюконастурцин, гірчична олія, алкалоїди.

Зберігати в герметичній тарі, в темному місці при температурі від +5 до +25 градусів та відносній вологості 75%.

Перед використанням збовтувати.


×


×


×