Комплекс для протруєння овочевих культур

Комплекс рідких біопрепаратів для протруєння насіневого матеріалу овочевих культур. Живі мікроорганізми, разом з синтезованими біологічно-активними речовинами у складі препаратів забезпечують необхідне живлення для підвищення енергії проростання та повний захист від ґрунтових та наземних шкідників.

Комплект складається з:
Стимулятору роста Жива М Синтез для овочевих культур
Інсектициду конактної дії Фітоімун-Синтез

185грн

0,25+0,25 л
491грн

1+1 л
1962грн

5+5 л
3909грн

10+10 л
 • передпосівна обробка посівного матеріалу.

 • стимулює розвиток зародку, підвищуючи схожість, енергію проростання насіння і розвиток добре розгалуженої кореневої системи;
 • стимулює швидке отримання дружніх, здорових сходів, навіть при максимальній глибині посіву;
 • захищає рослину від основних наземних та ґрунтових шкідників;
 • зміцнює імунітет рослин та сприяє підвищенню стійкості до хвороб в початкові фази росту;
 • підвищує стійкість до впливу негативних факторів: зниження температури, спека, посуха, недостатня кількість вологи у грунті та ін.;
 • має високу сумісність в баковій суміші та підсилює ефект фітосанітарних обробок.

ПЕРЕДПОСІВНА ОБРОБКА НАСІННЯ в день посіву:

 • невеликий посівний матеріал обприскують робочим розчином 10 мл стимулятору росту Жива М Синтез та 10 мл інсектициду Фітоімун-Синтез на 1 л води з розрахунком на 1 кг;
 • великий посівний матеріал замочують на 10-15 хвилин в розчині 10 мл стимулятору росту Жива М Синтез та 10 мл інсектициду Фітоімун-Синтез на 1 л води з розрахунком на 1 кг.

ОБРОБКА БУЛЬБ КАРТОПЛІ:

 • бульби необхідно замочити на 2-4 години або обприскати розчином 10 мл стимулятору росту Жива М Синтез та 10 мл інсектициду Фітоімун-Синтез на 1 л води з розрахунком на 1 кг і висадити.

*Розчин для замочування дозволяється використовувати кілька разів (робочий розчин зберігати не більше 6 годин).

Стимулятор: Азот, Фосфор, Калій, Сірка, Магній, Марганець, Мідь, Молібден, Бор, Цинк, Залізо, Кальцій, живі мікроорганізми, амінокислоти, фульвокислоти, гумінові кислоти, цукри та полісахариди.

Інсектицид: Капсаїцин, гомокапсаїцин, соласодин,скополетин, алліцин кумаринова, олеанолова, ферулова і хлорогенова кислоти, стигмастерол, флавоноїди,мірцен, евгенол, естрагон, ментол, ментон, терпінен-4-ол, октан-3-ол, ментофуран, каротиноїди, антоціани і лейкоантоціани, синігрин, диметилсульфід та сірковуглець, глюкобрасиконапін, флавоноїди: глікозиди кверцетину та ізорамнетину, глюконастурцин, гірчична олія, алкалоїди.

Термін зберігання 12 місяців з дати виробництва.
Зберігати в герметичній тарі, в темному місці при температурі від +5 до +25 градусів та відносній вологості 75%.
Перед використанням збовтувати.  ×   ×    ×     ×      ×       ×