Жива М Синтез для орхідей

Багатокомпонентний рідкий концентрат стимулятора росту на основі ефективних мікроорганізмів комплексної дії. З набором макро- і мікроелементів, амінокислот, полісахаридів та інших необхідних елементів спеціально збалансованих для всіх видів орхідей.

65грн

0,25 л
115грн

0,5 л
210грн

1 л
 • замочування живців та саджанців перед висаджуванням у субстрат;
 • відновлення рослин в тяжкому стані;
 • кореневе підживлення для зняття наслідків стресу;
 • позакореневе підживлення в якості добрива.

 • забезпечує швидкий розвиток кореневої системи;
 • стимулює збільшення бутонізації та пишне цвітіння;
 • підтримує тургор листя і його колір;
 • зміцнює імунітет рослин та сприяє підвищенню стійкості до хвороб;
 • підвищує стійкість до впливу негативних природних факторів (протяги, перепади температури та т.ін.);
 • забезпечує повноцінне живлення для різних видів орхідей.

Стимуляція цвітіння стандартним напоюванням або поливом квітки розчином 50 мл препарату  на 1 л води перше використання 3 рази на тиждень, потім 1 раз на тиждень.

Слабке листя обприскувати 1-2 рази на тиждень розчином 25 мл препарату на 1л води.

Відновлення після сонячних опіків розчином 25 мл на 1 л води напоювати від 1 до 2-х годин (в залежності від величини кори у субстраті, чим більша фракція, тим довше напоювати) кожні 10-14 днів та оприскувати 1 раз на тиждень (дрібним розпиленням).

Відновлення підсохлого коріння (коли колір коріння стає білим) в розчині 50 мл препарату на 4 л води замочувати кореневу систему шляхом занурення горщика у ємність з розчином на 45 хвилин. Повторювати 1 раз на 2 тижні до повного відновлення кореневої системи (до отримання світло-зеленого насиченого кольору).

Відновлення гнилого коріння після очищення кореневої системи  посадіть квітку в невеликий горщик, наповнений субстратом і додатково закріпіть її у горщику. Розчин 25 мл на 200 мл води наливати в кашпо, до якого ставиться горщик на 20 хвилин. Процедуру проводити 1 раз на тиждень о повного відновлення кореневої системи.

Підживлення кореневої системи після відновлення. Розчин 25 мл на 500 мл води наливати в кашпо, до якого ставиться горщик із квіткою до кінця вивітрювання розчину. Процедуру проводити 1 раз на 2 тижні.

Витяжка мінералів органічного походження хелатної форми: містить кальцій, калій, азот, амінокислоти, гумінові кислоти, природні азотфіксуючі бактерії, фосфор – та каліймобілізуючі бактерії.

Термін зберігання 12 місяців з дати виробництва.
Зберігати в герметичній тарі, в темному місці при температурі від +5 до +25 градусів та відносній вологості 75%.
Перед використанням збовтувати.  ×   ×    ×     ×      ×       ×