Галерея компанії Органік Синтез - екологічні біопрепарати для підвищення врожаю та його якості, на основі яких впроваджуємо технології органічного землеробства

Українська мова Русский язык English language

Фотогалерея компанії Органік Синтез

Про Органік Синтез

Що треба знати про нас!


Мета роботи ТОВ "Органік Синтез" - задовольнити потреби наших клієнтів у високоякісній продукції, а крім того, у високопрофесійному консультативному супроводі. Тому кожному нашому клієнту ми пропонуємо комплексний підхід:
• забезпечуємо доставку препарату в господарство;
• проводимо детальний аналіз ґрунту і посіву;
• здійснюємо виїзд експертів на господарство для контролю за кожною обробкою та контролю розвитку хвороб та шкідників;
• допомагаємо з сертифікацією в органічному землеробстві;
• допоможемо з виходом на європейський ринок для продажу продукції.
Ми працюємо тільки на кінцевий результат і докладаємо максимум зусиль для підтримання довгострокових відносин з нашими клієнтами на підставі розуміння створених на довірі, чесності, прозорості та відповідальності за технологію та препарати які пропонуємо для використання.

Документація


12 квітня 2018 року наша компанія пройшла перевірку в сертифікаційній компанії «Органік Стандарт» та отримала сертифікати, які підтверджують, що препаратами ТОВ «Органік Синтез» дозволено працювати в органічному землеробстві.

Новини компанії


Новини компанії

Х Регіональний форум «Органічна Україна» за участю компанії Органік Синтез.

21 Лютого 2019 р - У місті Одеса відбудеться Х Регіональний форум «Органічна Україна» за участю компанії Органік Синтез

21-го лютого у місті Одеса відбудеться Х Регіональний форум «Органічна Україна», одним з головних спонсорів якого виступаємо ми – компанія «Органік Синтез». Мета форуму – це, перш за все, зустріч операторів органічного виробництва Одеської області.

Детальніше
Новини компанії

Подільска органічна конференція «Від землі до столу».

Подільска органічна конференція «Від землі до столу»

12 грудня, в Хмельницькому за підтримки EU4Business та центром інформаційної підтримки бізнесу м. Хмельницький проходила Подільска органічна конференція «Від землі до столу». Компанія «Органік Синтез» приймала участь в даній конференції та презентувала препарати власного виробництва. Окрема подяка Бикову Миколі за запрошення та грамотну організацію заходу.

Детальніше
Новини компанії

Органік Синтез на міжнародній конференції «Органічна переробка та збут».

Органік Синтез на міжнародній конференції Органічна переробка та збут

Як усі ми знаємо, що перед тим як збути і переробити продукцію, необхідно щось виростити, тому компанія Органік Синтез прийняла рішення відвідати дану конференцію і розповісти зацікавленим виробникам органічної продукції, як з мінімальними витратами і найменшими ризиками виростити якісну за всіма показниками органічну продукцію.

Детальніше
Блог компанії

Органік Синтез став частиною всеукраїнського рекорду!

міжнародна агропромислова виставка і форум з розвитку фермерства Агропорт

Одинадцятого жовтня у місті Харків проходила п'ята за рахунком, міжнародна агропромислова виставка і форум з розвитку фермерства Агропорт. В рамках популяризації органічних продуктів, компанія Органік Синтез взяла безпосередню участь в створенні гігантського медовика.

Детальніше
Новини компанії

Органік Синтез на міжнародній конференції «Qazaq Organic Food»

Застосування інноваційних препаратів ТОВ Органік Синтез

Відбулася міжнародна конференція «Qazaq Organic Food: нові можливості, нові ринки». Компанія «Органік Синтез» взяла участь в ролі доповідача по темі: «Застосування інноваційних препаратів ТОВ «Органік Синтез» в органічному землеробстві на території і в умовах клімату Казахстану».

Детальніше
Новини компанії

Ми пройшли сертифікацію

12.04.2018 року наша компанія пройшла перевірку в сертифікаційній компанії «Органік Стандарт» та отримала сертифікати, які підтверджують, що препаратами ТОВ « Органік Синтез» дозволено працювати в органічному землеробстві.

Детальніше