Каталог екологічних біопрепаратів для підвищення врожайності - Органік Синтез - екологічні біопрепарати для підвищення врожаю та його якості, на основі яких впроваджуємо технології органічного землеробства

Українська мова Русский язык English language

Каталог біопрепаратів компанії Органік Синтез

Жива Синтез

Препарат який об’єднав в своєму складі мікро- макроелементи, великий комплекс амінокислот, поліпептидів, гумат калія, органічні речовини та живі групи бактерій ЕМ препарату і залишки їх життєдіяльності які спрямовані на очищення ґрунту від патогенної мікрофлори та інтенсивного живлення усіх без винятку культур. Препарат використовують як в осінній період для розкладання поживних решток та насичення мінералами, органічними рештками грунт, в весняний період безпосередньо перед посівом с/г культур, так і на всіх етапах вегетації рослини.
Детальніше

Фітоімун Синтез

Препарат який було розроблено для повного комплексного захисту рослин. Використовують його для протруєння насіння і у весь період вегетації до збору урожаю. Унікальність препарату в тому, що він поєднав в собі десятки фітонцидів ферментованих витяжок, природних антибіотиків та інсекто сполук, які негативно впливають на розвиток шкідників та паразитуючих грибів. Він має пролонговану дію і не потребує частого внесення, що є головною відмінністю від препаратів які мають в собі живі бактерії.
Детальніше

Біогрунт Синтез

Препарат, який був розроблений нашою компанією як допоміжне підживлення. До складу препарату входить комплекс мікроелементів на основі відходів життєдіяльності мікроорганізмів та живих бактерій ЕМ препарату, що дозволяє рослині засвоювати навіть важкі сполуки мінералів на молекулярній основі і дає змогу сформувати якісний та здоровий врожай.
Детальніше

Переваги технологій Органік Синтез

З 2016-го року виробляємо біопрепарати біологічного походження та впроваджуємо на їх основі технології органічного землеробства.


Врожайність

Підвищення врожайності культур до 60% та покращення якісних показників врожаю.

Екологічність

Покращення стану грунту та родючість без застосування хімічно-синтезованих добрив.

Покращення показників

Високий вміст вітамінів та мінералів. Виражений природний аромат та смак.

Прибуток

Відсутність необхідності в пестицидах. Експорт врожаю за вищою ціною.

Сертифікація

Допомагаємо з сертифікацією продукції в органічному землеробстві.

Підвищення об'єму продаж

Допоможемо з виходом на європейський ринок для продажу продукції.

Документація


12 квітня 2018 року наша компанія пройшла перевірку в сертифікаційній компанії «Органік Стандарт» та отримала сертифікати, які підтверджують, що препаратами ТОВ «Органік Синтез» дозволено працювати в органічному землеробстві.