Українська мова Русский язык English language

Блог та Новини компанії Органік Синтез

Х Регіональний форум «Органічна Україна» за участю компанії Органік Синтез
Новини компанії

Х Регіональний форум «Органічна Україна» за участю компанії Органік Синтез

21-го лютого у місті Одеса відбудеться Х Регіональний форум «Органічна Україна», одним з головних спонсорів якого виступаємо ми – компанія «Органік Синтез». Мета форуму – це, перш за все, зустріч операторів органічного виробництва Одеської області.

Детальніше

Подільска органічна конференція «Від землі до столу»
Новини компанії

Подільска органічна конференція «Від землі до столу»

12 грудня, в Хмельницькому за підтримки EU4Business та центром інформаційної підтримки бізнесу м. Хмельницький проходила Подільска органічна конференція «Від землі до столу». Компанія «Органік Синтез» приймала участь в даній конференції та презентувала препарати власного виробництва. Окрема подяка Бикову Миколі за запрошення та грамотну організацію заходу.

Детальніше

Органік Синтез на міжнародній конференції
Новини компанії

Органік Синтез на міжнародній конференції «Органічна переробка та збут»

Як усі ми знаємо, що перед тим як збути і переробити продукцію, необхідно щось виростити, тому компанія Органік Синтез прийняла рішення відвідати дану конференцію і розповісти зацікавленим виробникам органічної продукції, як з мінімальними витратами і найменшими ризиками виростити якісну за всіма показниками органічну продукцію.

Детальніше

Органік Синтез став частиною всеукраїнського рекорду
Блог компанії

Органік Синтез став частиною всеукраїнського рекорду

Одинадцятого жовтня у місті Харків проходила п'ята за рахунком, міжнародна агропромислова виставка і форум з розвитку фермерства Агропорт. В рамках популяризації органічних продуктів, компанія Органік Синтез взяла безпосередню участь в створенні гігантського медовика.

Детальніше

Застосування інноваційних препаратів ТОВ Органік Синтез
Новини компанії

Органік Синтез на міжнародній конференції «Qazaq Organic Food»

Відбулася міжнародна конференція «Qazaq Organic Food: нові можливості, нові ринки». Компанія «Органік Синтез» взяла участь в ролі доповідача по темі: «Застосування інноваційних препаратів ТОВ «Органік Синтез» в органічному землеробстві на території і в умовах клімату Казахстану».

Детальніше

Новини компанії

Ми пройшли сертифікацію

12.04.2018 року наша компанія пройшла перевірку в сертифікаційній компанії «Органік Стандарт» та отримала сертифікати, які підтверджують, що препаратами ТОВ « Органік Синтез» дозволено працювати в органічному землеробстві.

Детальніше

Блог компанії

Як перейти на органічне землеробство?

Проблема переходу від традиційного до органічного використання земельних ресурсів в Україні дуже актуальна. Українські чорноземи — це можливість для українців бути заможними за умови, що до них буде дбайливе ставлення і правильно прикладений інтелектуальний потенціал.

Детальніше

Блог компанії

Органічне землеробство як модний тренд

Якщо ще 10 років назад органічне землеробство — вирощування продуктів, що не містять нітратів, пестицидів, гормонів та генномодифікованих організмів — сприймалося як примха для забезпечених людей, то зараз все більше європейців, а слід за ними і українців.

Детальніше

Документація


12 квітня 2018 року наша компанія пройшла перевірку в сертифікаційній компанії «Органік Стандарт» та отримала сертифікати, які підтверджують, що препаратами ТОВ «Органік Синтез» дозволено працювати в органічному землеробстві.